در باره ما

 

 

 

صندوق نسوز آریا با هدف تولید و ارائه خدمات در صنعت ساخت و تولید صندوق های نسوز و درب خزانه و ویترین برقی ایجاد گردیده است.

هدف اولیه و اساسی این شرکت کسب اعتماد و اطمینان و رضایتمندی مشتری در تمامی مراحل می باشد. در این راستا اطمینان میدهیم که  این شرکت طی ربع قرن سابقه درخشان ، صندوقهایی در ابعاد و اوزان مختلف تولید کرده  و امروزه با ساخت بیش از 3000  دستگاه صندوق در سال تنها تولید کننده صندوق نسوز در شمالغرب کشور می باشد که دارای نمایندگی در شهرهای : تهران – مشهد – اورمیه – قم – کرمانشاه – بانه و سلماس می باشد.

صندوق نسوز آریا از سال 1363 فعالیت خود را با ساخت صندوقهای ضد سرقت سفارشی جهت مغازه های زرگری در تبریز شروع کرده و همزمان خدمات خود را جهت بازگشایی و تعمیر سایر صندوقهای داخلی و خارجی در ادارات ، بانکها و مغازه ها آغاز کرده است و مدتی بعد با بکار انداختن خط تولید صندوق نسوز  با دریافت پروانه ی بهره برداری به شماره 513920  از سازمان صنایع و معادن آذربایجان شرقی فعالیت رسمی خود را آغاز و صندوقهایی در ابعاد و اوزان مختلف تولید کرد .

از تولیدات این مجموعه ، در بانک ملت ، سپه و رفاه آذربایجان شرقی – بانک صادرات و کشاورزی آذربایجان غربی – موزه های آذربایجان ، قاجار ، سنجش و مراغه  – پست بانک – اداره ی پست – موسسه های قوامین ، مولی الموحدین ، مهر ، ادراه مخابرات استانهای اذربایجان شرقی و غربی  و سایر ادارات دولتی و مغازه های زرگری استفاده میشود.

 

 خدمات رسانی در تمام نقاط کشور در کمترین زمان ممکن از افتخارات شرکت آریا می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

Our Location

تماس با صندوق نسوز آریا

 

 تلفن برای تماس در روزها و ساعات اداری: 

32891151 -041

 041-32853342

email: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اهداف شرکت صندوق نسوز آریا

شرکت صندوق نسوز آریا با  تولید انواع صندوق های نسوز  ، ضد سرقت و آلیاژی ، درب خزانه و ارائه خدمات پس از فروش در زمینه بازگشایی و تعمیرات با بیش از ربع قرن تجربه  آماده عقد قرارداد با شما می باشد.

 

Scroll to Top